Čerstvě uzené dobroty z minulého týdne vyvolaly Vaše další požadavky :-) . Protože se snažíme Vaše přání plnit v době co nejkratší (nejlépe rychlostí blesku), bude již příští týden, tj. 05.12.17  nejen Mikulášská bedýnka, ale pokud vše vyjde dle předpokladů i  tzv. Myslivecká sekaná. Ochutnali jsme jí ještě bez dovnitř vložené specialitky a slov netřeba. Opatrujte se.

Jak už to tak bývá, zapomenu občas do našich AKTUALIT napsat skutečnost, jež jste se již dozvěděli ústně. Takže to nyní napravuji a uvádím, že po delší době se po celé pondělí 20.11.17 budou udit klobásky (normální i pikantnější), žebírka i voňavou směsí obalovaný “bůček - prcíček” a hned následující den, tj. v úterý 21.11.17 budou na “bedýnkách” ! Tu vůni už přímo cítím. Přejeme Vám hezky prožitý prodloužený víkend - máme se na co těšit.

Vážení a milí, za veškerá velice milá přání k rychlému uzdravení a co nejmenší bolestivosti, jež jste mi projevili na včerejších “bedýnkách” (07.11.17), Vám všem znovu moc a moc děkuji. I Vy se opatrujte, aby se Vám úrazy vyhýbaly.

Co se týká mladých, tzv. Martinských vín, jen zopakuji - koštovat a vybírat můžete, ale to jedno vybrané, jež Vám nejvíce chutnalo, slavnostně otevřít (jak dlouholetá tradice velí) až 11.11.17  v 11.11 hod. !!! Ať se Vám vše vydaří !!! :-)

A pokud vše vyjde podle předpokladů, máme pro Vás překvapení a “náhradu” za minulý týden, kdy jste “díky” mé nešikovnosti přišli o některé poslední letošní dobroty. Ale zítra dopoledne se bude pro Vás řezat čerstvý květák, máme krásný špenát, pórek, karotku, celer i petržel (vše ještě s natí), lahůdkovou cibulku……….., Těšíme se na Vás.