Vážení a milí, na základě trvalých požadavků několika rodin, maminek i jednotlivců, jsme se rozhodli, že Vám vyjdeme vstříc a budeme opět na úterý objednávat mléčné výrobky, vejce a popř. i jiné dobroty tak, jako jste byli zvyklí dříve. Pokud tedy budete mít zájem, napište, prosím,  e-mail na známou adresu, popř. SMS na jedno z tel. čísel  svou objednávku a my se Vám ozveme. A jak si velice dobře pamatujete - objednávky, prosím,  nejpozději  do  sobotního  rána !!!

Buďte na sebe, prosím, opatrní. Znám osobně několik případů, kdy ta zákeřná bestie skolila zdravého mladého člověka.

Až teprve vlastní zkušenost a skutečné výsledky na mém těle z takřka 70 procedur, jež jsem absolvoval za 3 týdny v Luhačovicích, mne přesvědčilo, že pí. prim. V. měla  pravdu ohledně přínosu pobytu v lázních. Při své úvaze jsem vycházel z běžných rehabilitací, avšak intenzita léčby mne hodně a hodně překvapila. Začátek procedur v 7.00 hod., pak krátká snídaně, poté další opravdu intezivní cvičení, masáže, individální a fakt bolestivá péče o jizvu, letmý oběd a další procedury (některé i 40 min.) až do 16. hod. Nečekal jsem tak velkou intenzitu ani následnou únavu. Co se však i přes různé  inhalace a cvičení příliš nezlepšilo, je dechová nedostatečnost - po návratu jsem již absolvoval 4 další vyšetření s následnou léčbou, což je i důvod, proč mi lékaři (i v přímé souvislosti s nynější vlnou covidu 19) zatím nedoporučují pracovní aktivitu mezi lidmi. Poctivě cvičím a dělám vše, co mám, ale sám vím, co udýchám. A i když se na Vás, vážení a milí, moc těším, musím se omluvit a posunout start naší činnosti. Užijte si co nejlépe konec prázdnin a dávejte, prosím, na sebe a své blízké pozor.

Po posledních vyšetřeních na onko a plicním se zdá, že patologicky vypadá vše OK, avšak oboustranný zápal plic po operaci, anesteze a následující chemošky zanechaly na plicích větší zásah, než jsem čekal. Proto přišlo od pí. prim. V.  logické doporučení na doplňující lázeňskou léčbu, což mne vůbec, ale opravdu vůbec netěší :-(. Samozřejmě Vám dám vědět, co a jak. Příjemně užívejte krásně dlouhé červnové dny. Ať se Vám daří.

Po delší době usedám k PC, abych Vám všem nejen popřál hezké a bohaté svátky Velké noci, ale i poděkoval za Vaše skutečně nesčetné SMS, telefonáty i osobní pozdravy a přání (v dostatečné vzdálenosti - od vrátek), ve kterých jste dodávali strašně moc síly a vytrvalosti v mé i rodinné válce s nepříjemným střevním “vetřelcem”, kterého se snad (klepu na zuby !!!) podařilo a podaří chemoškami porazit. Skutečný výsledek by se měl objevit na kontrolním CT, rozborech krve a následných prohlídkách. Vážení a milí, hezky si v rámci možností užijte krásné počasí. A pokud v pondělí vyrazíte s pomlázkou, pamatujte, že je potřeba mít hodně dlouhou - aůlespoň 2 m (takové, jako máme u nás doma na lodgiích). Opatrujte se, myslíme na Vás.

Vážení a milí, děkujeme Vám za důvěru a přejeme všem vesele prožitý Silvestr a v Novém roce 2020 především štěstí, zdraví, spokojenost a ostatní nej…  Vašim blízkým i Vám.

Kéž se Vám daří v Novém roce 2020 alespoň tak, jako v roce 2019 !!!

Opatrujte se - to Vám přejí ze srdce Marie + Tomáš Hr.

Vážení a milí, přejeme Vám všem klidné rozjímání, hodně rodinné pohody a hezké zážitky. Díky perfektní péči všech lékařů a sestřiček z FN Lochotín, Chirurgie B - 4. patro (jsou fakt skvostní a zlatí - od p.t. pp. Prof., pí. “šéfovou” a všechny sestřičky až po úklid) , kterým se podařilo v neskutečně krátké době odstranit (kromě následků operace) i komplikace ve formě oboustranného zápalu plic a kašle, se můj zdravotní stav natolik vylepši, že už jsem DOMA !!! Ani jsem netušil, že mne zprovozní tak rychle. Sice se tam budu muset ještě vrátit, ale to AŽ příští rok, 02.01.2020, kdy mne čekají nějaké”drobné” úkony a poté se rozhodne, co a jak dále. Samozřejmě Vám dáme vědět, jaká bude situace. Do té doby se co nejlépe opatrujte a mějte co nejhezčí dny.

Vážení a mílí , jistě  dobře víte, že chcete-li dobře pobavit či rozesmát toho opravdu absolutně nejvyššího, stačí řící nahlas své plány na dnešní večer :-) . Jelikož občas i my zapomínáme na jistou pokoru k běhu života (a že byl letos v naší rodině skutečně velmi a velmi “kudrnatý” a to, co zase přijde, beru jen jen jako další “pozornost” ), už jsme plánovali co a jak do Mikulášské a vánoční bedýnky. Jaká je realita ? Na základě doporučení lékařů musíme tyto úvahy “kapánek” upravit a 24.11.2019 jdu absolvovat malý zákrok ve FN Plzeň. A věřte, že pokud “ti nahoře” dají,  budu mít  opravdu velkou radost podat Vám na našich stránkách info o znovuzahájení činnosti :-). Omlouváme se Vám za tuto nepříjemnost a současně Vám všem moc děkujeme za silná slova podpory a pochopení. S hlubokou úctou Vaši Marie + Tomáš Hr.

Dovolte mi, prosím, abych s hlubokou úctou poděkoval Vám všem, vážení a milí, kteří mi osobně i mailem popřáli opravdu vše nej… v souvislosti s mými narozeninami i uvažovanou “úpravou” mého vnitřního já :-). Taktéž Vám děkuji za veškeré dárky. Opravdu moc si vážíme Vašeho přístupu a vztahu k nám - vězte, že v souvislosti s výše uvedeným jde o velice příjemnou a posilující skutečnost. Moc a moc všem ještě jednou z celého srdce děkuji !!!

Konečně je má pravá ruka a její prsty bez sádry, sice trochu oteklá a s mírnou bolestí, ale léčba prací je určitě to nejlepší, co mé tělo potřebuje :-). Panu MUDr. Ř. (DÍKY !) vyšel předpoklad se sejmutím sádry, takže doháním čas a už se aktivně připravujeme na úterý 24.09.19 -  náhrada ve formě dobrot za mé “pauzírování” by měla být včas připravena. Mějte se co nejlépe a bez úrazů, prosím :-).

Vážení a milí, rád bych Vám všem, kteří mně mailem či osobně přáli rychlé uzdravení, ze srdce poděkoval za Vaše vyjádření. Současně také děkuji těm (např. vážené paní H.), kteří mne - resp. sádru na mé ruce - “prokleli”, když se pokoušeli sehnat ovoce a zeleninu v našem standardu. Ještě jednou se Vám omlouvám za způsobené potíže, ale pokud vše dopadne dle předpokladů, budeme fungovat od 24.9.19 - po kontrole u chirurga ještě upřesním. Rychlý nástup předpodzimního času prožijte co nejlépe.