Jak jsem již uvedl dříve, od úterý 23.11.2021 je možné opět objednávat mléčné produkty, velká vejce, výborné kysané zelíčko, poctivé džemy naší Marunky, výhradně moravský med z květů meruněk a broskví , moravské víno stáčené či ve skle …………..atd.. Objednávky lze  - jako vždy - provést do sobotního rána mailem ( “bedynkyplzen@seznam.cz” či “hromir.tomas@seznam.cz” ),  pro registrované bedýnkáře funguje stále možnost objednávky  formou SMS na naše tel. čísla 737 …………. či 605 ………………- opět do sobotního rána. Vyzvednutí objednávky bude možné po 16. hod. prozatím u nás doma. Ať se Vám daří :-)

Setkávání a komunikace s našimi zákazníky jako v době před…… by moje duše chtěla opravdu moc. I přes varování  (pí prim. MUDr. V., MUDr. N., …..) a takřka “ultimativní  zákaz” (pí. Marie Hr., ……) všech “kompetentních” jsem si nakonec cca 2 týdny před Svátkem Dušiček svůj sen  pokusil trošičku splnit a zároveň lehce vyzkoušet, co má tělesná schránka vydrží. Test proběhl na našich 2 původních místech, tj. Vinice a Lochotín, přičemž ovoce a zeleniny bylo kvůli hmotnosti přepravek opravdu poskrovnu, jen skutečný základ a něco Dušičkového zboží.      Moc milé bylo zjištění, jak naši zákazníci reagovali na mou přítomnost po delší době - skutečně vřelé přivítání od všech, kteří nás znají. Přesto, že všichni tehdy věděli, co budu podstupovat a přáli vše nej ……, bylo po mém vystoupení z auta úplně první velice úsměvné zvolání přes ulici: “Jak to, že nebyl burčák, a kde máte víno …”.  Od dalších zákazníků jsem vyslechl třeba i formou jakoby jemné výčitkky: “nechali jste nás bez dobrých brambor, ty z krámu se nedají, pořádné cibule, rajčat, domácího kysaného zelí, pažitky, kudrnky a persilu, kopru, jablek, meruněk, jahod, džemů, medu …….”. Prostě to bylo opravdu milé “pohlazení” od všech lidiček, kteří přišli, od bedýnkářek - maminek až po seniorky a seniory. Takže logický byl i jejich následný dotaz, kdy budeme příště?  Na což jsem odpovídal, že hledáme náhradu, která by byla alespoň tak poctivá, jako jsme byli my. Uvidíme. Faktem je, že na mé tělo byl i ten malý test (2 x 2 dny) docela nezvyklý záběr, takže prozatím zůstane u tohoto testu. Opatrujte se a dávejte na sebe a své okolí, prosím, pozor.

PS.: Pí. onkoložka MUDr. V. mně nedoporučila očkování proti chřipce (neboť nemá tak hrozné následky), avšak ROZHODNĚ DOPORUČILA REALIZOVAT OČKOVÁNÍ PROTI  COVIDU  !!!