Přáli jsme si, aby příjemných překvapení nebylo letos málo. Takže jsem velice potěšen, že Vás mohu předběžně připravit na příští úterý - Lovecký salám. Prozatím máme jen 1 ks na zkoušku a jelikož dozrává, i my ho ochutnáme až 30.1.18. A těšíme se, příp. i za Vás :-). Ať se Vám daří a veškerá onemocnění nechť se Vám vyhnou.

Vážení a milí, moc Vám děkujeme za velice srdečná přání a dárky, kterými jste si vzpomněli na narozeniny manželky - je to pro nás opravdu milé. Jak jsme slíbili (a ono se podařilo !), byla včera, tj. 17.1.18, nejen paštika klasická a paštika se zeleným pepřem, ale i paštika pikantnější, se čtyřbarevným pepřem. Protože zájem předčil očekávání, bude příště více té pikantnější. Ochutnali jsme i paštiku s mandlemi (měli jsme jen malinkou, degustační) a zvážíme Vaše návrhy.

Protože letošní rok máme trošku jiný - výroční, jsou překvapení nutností. Na příští týden, tentokráte už v běžném režimu, tj. úterý 23.1.18, by měli být připravené klobásky. Mějte se co nejlépe a ať se Vám daří. A ještě jednou děkujeme, že jste si vzpomněli.

Vážení a milí, zdá se, jako by to bylo nedávno či před “krátkým časem”, ale skutečnost je diametrálně odlišná - začali jsme totiž již 10. rok činnosti Klubu Bedýnkářů Plzeň, kdy pro navrhujeme a připravujeme obsahy bedýnek. Ani tomu nechceme věřit, vždyť 10 let v životě člověka jde o neskutečnou dobu. jež však uběhne tak rychle. Tohle výročí je pro nás svým způsobem zavazující, a tak přemýšlíme, čím Vás letos budeme překvapovat - příští týden to budou např. různé druhy paštik !  Jak jsme Vás již ústně informovali, “kouzlem nechtěného” překvapení pro vás xbyl i jeden z dárků od Ježíška - nadělil nám lístky do divadla a zrovna na úterý 16.01.2018. Omlouváme se, ale jelikož nás Ježíšek (a maminky) celý rok kontrolují, nezbývá nic jiného než mimořádně přesunout termín výdeje bedýnek z obvyklého úterý 16.01.2018 na středu 17.01.2018. (Jak dobře vědí dlouholetí členové Klubu Bedýnkářů Plzeň, je to zrovna den, kdy slaví - již poněkolikáté - narozeniny žena přímo vlastní.)  Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vás i v tento mimořádný den. Opatrujte se.